IL VECCHIO CASALE DEL POZZO - CIN: IT051018B59V7MSX3X
IL VECCHIO CASALE DEL POZZO is een oude Herenvilla in de Toscaanse Valdichiana vallei, vlakbij de grote kunststeden: Siena, Florence, Perugia, Cortona en Assisi.
De villa is omgeven door een park van olijfbomen waar ook het zwembad gelegen is. Dit landhuis is gelegen op een heuvel die wordt bedekt door olijfbomen en ligt vlak naast Pozzo della Chiana. Een recente en nauwkeurige restauratie veranderde het in een comfortabel vakantiehuis, verdeeld in zes appartementen.
De villa is ideaal voor een groepsvakantie door de aanwezigheid van een gemeenschappelijke ruimte met compleet uitgeruste keuken, hier kan de gehele groep aan een grote tafel te samen de maaltijden gebruiken, bij goed weer kan men ook buiten de maaltijden gebruiken
IL VECCHIO CASALE DEL POZZO is omgeven door een grote tuin met bbq, pizzaoven, terrassen uitgerust met tuinmeubels en een groot terras met tafels en stoelen om gezamenlijk buiten te kunnen eten.
Het zwembad is omzoomd met olijfbomen en is uitgerust met parasols en ligbedden.
De gehele villa beschikt over Satelliet TV, Wi-Fi zones, comfortabel meubilair, en ademt een verzorgde en behaaglijke sfeer. Op de begane grond bevind zich een grote gemeenschappelijke ruimte met een volledig uitgeruste keuken en een waskeuken.
De zelfstandige appartementen hebben elk een eigen keuken, woonkamer met open haard, slaapkamers met badkamer en ze zijn geschikt voor 2/4/6/8 personen.
Hier kunt u, ondergedompeld in het groene Toscane, ver van de stress en het verkeer, eindeloze momenten van authentieke rust genieten. Er is ook de mogelijkheid om de extra vergine olijfolie, geproduceerd door het bedrijf, en vele andere lekkernijen, bereid door de eigenaar, te proeven en te kopen.
De Villa is sinds 2013 voorzien van airco ( alle slaapkamers, woonkamer en de gemeenschappelijke ruimte.
Tijdens een verblijf in IL VECCHIO CASALE DEL POZZO kunnen vele activiteiten gepland worden zoals: wijnkelders bezoeken, spa's, wandelen, fietsen, enz. ... De eigenaren staan de gasten ter beschikking voor alle nodige informatie en te helpen.
TUIN EN ZWEMBAD
Voor de vakantievilla strekt zich een goed onderhouden en bloemrijke tuin uit met tuinmeubelen, barbecue, Pizzaoven, een geplaveide patio voor gezamenlijke maaltijden buiten en een mooi zwembad (7x 14 m), dat voor de veiligheid van kinderen geheel omheind is met een olijfbomenhaag. Het gedeelte bij het zwembad is uitgerust met ligbedden en parasols.Ter beschikking van de gasten zijn er tevens een tafeltennis, een volleybal- en voetbalveld (20x12m) en een kinderspeeltuintje.
GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTE
De gemeenschappelijke ruimte, met waskeuken, heeft toegang vanuit de tuin. Deze grote woonkamer met terracotta tegels, is uitgerust met een tafel voor 24 gasten en een goed uitgeruste keuken met vijf-pits gasfornuis, elektrische oven, koelkast / vriezer, vaatwasser, Italiaans koffiezetapparaat, Amerikaans koffiezetapparaat en broodrooster. Voor de gemeenschapsruimte bevind zich een terras met bbq en pizzaoven. Er is ook een bankstel en satelliet televisie.
Van | Tot | Per Dag | Per Week | Per Maand | ||
07/01/2025 | 19/04/2025 | 545 € | 3,815 € | — | ||
19/04/2025 | 03/05/2025 | 650 € | 4,550 € | — | ||
03/05/2025 | 17/05/2025 | 545 € | 3,815 € | — | ||
17/05/2025 | 05/07/2025 | 650 € | 4,550 € | — | ||
05/07/2025 | 30/08/2025 | 800 € | 5,600 € | — | ||
30/08/2025 | 27/09/2025 | 650 € | 4,550 € | — | ||
27/09/2025 | 13/12/2025 | 545 € | 3,815 € | — | ||
13/12/2025 | 10/01/2026 | 1,360 € | 5,600 € | — |
IL VECCHIO CASALE DEL POZZO kan gehuurd worden als één gehele villa of afzonderlijk per appartement.
De 6 appartementen zijn als volgt:
ASBURGO: voor 4 personen, 72 M2
Dit appartement is op de eerste verdieping en de entree is via een trap achter de hoofdingang. Dit is zeker het belangrijkste appartement van de hele Villa, aangezien de schoorsteen een fresco heeft, voorstellende het wapen van de familie. De restauratie gaf het zijn oorspronkelijke schoonheid terug en bevestigd nogmaals de oude geschiedenis van deze Villa. Het fresco geeft een gevoel van warmte en gastvrijheid aan de woonkamer met een tweepersoons slaapbank en satelliet-tv. Het kookgedeelte combineert zowel antiek als nuttig en is uitgerust met: koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser, servies, glazen, lepels, messen en vorken, dienbladen, etc ... Handdoeken, bed-en tafellinnen zijn goed voorzien. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, die indien nodig, ook kunnen worden samengevoegd
MEDICI - 4 personen, 69 M2
Dit appartement ligt op de tweede verdieping en heeft toegang via een trap achter de hoofdingang. Er zijn twee slaapkamers: de ene met smeedijzeren hemelbed, en de andere met een smeedijzeren tweepersoonsbed en een rode houten kledingkast die florale decoraties heeft. De badkamer heeft een douchecabine. De woonkamer is ruim en comfortabel. De schoorsteen is net voor de tweepersoons slaapbank. De twee armstoelen ernaast zijn donkerbruin en hebben twee oranje kussens. Vanuit de woonkamer betreed men de bruine houten keuken, die ruim is en voorzien van: koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser, servies, glazen, lepels, messen en vorken, dienbladen, etc ... Handdoeken, bed-en tafellinnen zijn voldoende aanwezig.
STROZZI - 6 personen, 85 M2
Dit appartement ligt op de tweede verdieping met toegang via een binnentrap. Dit is het grootste appartement, in feite is het uitgerust met drie slaapkamers. Een van hen ligt op de zolder, wat het torentje van de villa was. Het is vol van charme en de licht roze meubels maakt het warm en comfortabel. Er is een prachtig uitzicht over de vallei. De toegang is via een houten wenteltrap. De andere slaapkamer is op de onderste verdieping, die kamer heeft een houten-balken plafond en bakstenen nissen. Tenslotte is er een kamer met twee eenpersoonsbedden, die is ruim, comfortabel en heeft twee ramen aan twee verschillende kanten van het gebouw. De badkamer heeft een douchecabine. De grote woonkamer, naast de grote keuken, is uitgerust met open haard, dubbele slaapbank en satelliet-tv. De keuken is uitgerust met vele accessoires: koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser-wasmachine, servies, glazen, lepels, messen en vorken, trays, etc ... Handdoeken, bed-en tafellinnen zijn goed voorzien
ORSINI - Slaapplaatsen 4, 72 M2
Dit appartement is op de eerste verdieping en is toegankelijk via een trap achter de hoofdingang. Er zijn twee slaapkamers: de ene met een smeedijzeren tweepersoons bed, de andere met twee smeedijzeren eenpersoonsbedden die, indien nodig, ook kunnen worden samengevoegd. Een ruime woonkamer met open haard, tweepersoons slaapbank,
satelliet-tv en een keuken. De keuken is uitgerust met: koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser, servies, glazen, lepels, messen en vorken, dienbladen, etc
... Handdoeken, bed-en tafellinnen zijn goed voorzien .
VASARI- 4 Personen, 72 M2
Dit appartement ligt op de begane grond.
Het heeft twee onafhankelijke uitgangen: de ene uit de keuken en de andere uit
de woonkamer. Er zijn twee slaapkamers: de ene met een smeedijzeren dubbel bed
en met bakstenen nissen, de andere met twee smeedijzeren eenpersoonsbedden die,
indien nodig, kunnen worden samengevoegd. De badkamer heeft een douchecabine.
De ruime woonkamer heeft een schouw, een tweepersoons slaapbank, een
satelliet-tv en een keuken hoek. De keuken is uitgerust met vele accessoires:
koelkast met vriesvak, oven, vaatwasser-wasmachine, servies, glazen, lepels,
messen en vorken, trays, etc ... Handdoeken, bed-en tafellinnen zijn goed
voorzien
COLONNA - 2 personen, 40 M2
Een twee-kamer appartement op de begane
grond met onafhankelijke toegang via een bakstenen overdekte ruimte. Het is
uitgerust met stoelen en een tafel. Het bestaat uit een slaapkamer, met een
smeedijzeren tweepersoonsbed, een badkamer met douchecabine en een woonkamer met
dubbele slaapbank. De keuken in het Engels groen hout is uitgerust met oven,
vaatwasser-wasmachine, koelkast met vriesvak en alles over schotels, bekers,
messen, vorken, lepels, schalen, etc ... Daarnaast is er een
barbecue-schoorsteen om te koken of te opwarmen van het voedsel. Satelliet-tv,
handdoeken, bed-en tafellinnen zijn goed voorzien
Uitrusting:
Wi-Fi, satelliet TV, wasmachine, vaatwasser, air-conditioning, oven, koelkast met vriesvak,
filterkoffiezetapparaat, mokka, broodrooster.
Wekelijkse prijzen voor een maximum van 24 personen .
Borg: Euro 150,= per appartement of Euro 500,= voor de gehele villa
Regio: Cortona (Toscane)
Zwembad: open van 2 Mei tot 10 October , badhanddoeken zwembad zijn aanwezig
Huisdieren: welkom tegen betaling van Euro 10, - per dier, per night
Airconditioning: Ja
In de huurprijs inbegrepen:
Aircondition, heating, final cleaning, water, electriciteit, linnengoed en badhanddoeken zwembad met wekelijkse wissel, gebruik wasgelegenheid, internet Wi-Fi
Niet in de huurprijs inbegrepen:
tourist tax
Op verzoek, ter plaatse te voldoen:
Halfpension (Ontbijt en avondeten), Ontbijt, Middag- en avondeten- bijzet bed
( max. 2 Bedden, 70 Euro per bed, per week), Babybedje: 70 Euro per bed
(max. 3 bedjes zijn aanwezig) Haardhout, extra schoonmaak ( 10 Euro per uur),
extra linnenwissel, Kok, Babysitter, Fietsverhuur,
LOCATIE
IL VECCHIO CASALE DEL POZZO ligt in Toscane, in het centrum van de Valdichiana vallei. Het is 10 minuten met de auto naar Cortona en Arezzo en slechts een uur naar Siena, Florence, Assisi. Omdat het een streek is met een rijke geschiedenis en tradities, kunt u ook een bezoek brengen aan twee archeologische musea en enkele Etruskische plekken.
De kunstwerken van de belangrijkste kunstenaars uit de Renaissance kunt U vinden in de steden in de buurt van de villa: della Robbia, Signorelli, Duccio da Buoninsegna, Piero della Francesca. Trouwens, Toscane biedt unieke gerechten en wijnen: Chianina vlees, kaas, salami delicatessen, wijnen zoals: Nobile di Montepulciano, Chianti Classico en Brunello di Montalcino.
In elk seizoen van het jaar vinden zowel religieuze als populaire evenementen plaats in de steden van de omgeving: in augustus is in Cortona het Steakfestival en de antiek tentoonstelling, in juni is in Castiglion Fiorentino de Palio dei Rioni, in september is in Monte San Savino het gebraden speenvarken festival, in juli is in Siena de beroemde Palio, in februari is in Foiano het carnaval, met Pasen zijn in Castiglion Fiorentino religieuze uitingen van de Heilige Week , in maart is in Torrita de "apen" palio, met kerst zijn er levende kerststallen in Marciano della Chiana en in Castiglion Fiorentino.